Sleva 15% na celou značku DezynaDog. Sleva je uvedena přímo u zboží, nepotřebujete slevový kód. Platí od 2.4. 2024

NANOSANITAS

Přípravky s NANOTECHNOLOGIÍ!

Já osobně jsem nadšená, skvělá věc pro větší, dlouholeté chovky, které bojují s vyčerpáním imunity prostředí, opakujícími se nemocemi, problémy s odchovy atd. Tato kosmetika je velkým pomocníkem a vyřeší spoustu problémů. Nanočástice zlikvidují patogeny tak, že se zpět nerozmnoží během pár minut, jak je to běžné u klasických dezinfekčních prostředků, což je základ úspěchu.

NanoSanitas™ je ztělesněním dlouholetého výzkumu v nové generaci holistických produktů pro péči o domácí zvířata. Vysoce oceněná pečující řada přípravků je pečlivě vyvinuta až do úrovně nanočástic, neobsahuje konzervační látky a je navržena tak, aby se starala o pohodu vašeho domácího mazlíčka.

Péče o srst pro nás neznamená jen péči o vzhled. Naší vizí je změnit celosvětový trh s produkty pro péči o domácí mazlíčky a nabídnout funkční produkty, které se postarají o zdraví a pohodu. NanoSanitas™ je první řada péče o zdraví domácích mazlíčků s nanotechnologií. Naše výrobky obsahují oceněné a účinné směsi stříbra a zlata, pečlivě kombinované s vybranými přírodními složkami (např. extrakty a oleji), s protizápachovými a antibakteriálními vlastnostmi, které prospívají kůži, srsti a životnímu prostoru zvířete. NanoSanitas™ chrání naše čtyřnohé společníky před patogeny a nabízí lepší a zdravější budoucnost pro ně i vaši rodinu.

Představujeme si bezstarostné soužití lidí a zvířecích společníků, kde se s domácími mazlíčky zachází jako se členy rodiny. Naše produktová řada umožňuje ošetřovat vašeho domácího mazlíčka způsobem, který potlačuje drobné kožní problémy a zabraňuje jejich rozvinutí do stavu, který bude vyžadovat rozsáhlou léčbu.

Všechny naše výrobky jsou pečlivě navržené a procházejí vyčerpávajícím testováním.

NanoSanitas™ je jedinou široce rozšířenou spotřebitelskou značkou, která má důvod rozdělovat své výrobky podle pohlaví. Možná jste slyšeli, že šampon pro vaše domácí mazlíčky musí mít vyvážené pH, ale věděli jste, že mezi kůží psů a fen je obrovský rozdíl v pH? Koupání zvířete šamponem s nesprávným pH může narušit jeho kožní bariéru a způsobit, že bude náchylnější k patogenům. Šampon, který má vyvážené pH pro psy samčího pohlaví, může způsobit problémy vaší fence a naopak! Proto je šampon NanoSanitas™ vyvážený podle pohlaví - abyste zajistili, že poskytujete nejlepší péči pro potřeby vašeho zvířete.

 

Nejprodávanější

Dental mockup award 01
 
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)
Gold mockup award 02
 
529 Kč
(437,19 Kč bez DPH)
10 položek celkem

Představujeme NanoSanitas – kosmetiku pro domácí mazlíčky s nanotechnologií!

Jaké složky hledáte při nákupu šamponu pro domácí mazlíčky? Možná něco hydratačního, jako je kokosový olej, nebo uklidňujícího, jako je heřmánek - nebo možná jen něco, co hezky voní. Ale co třeba stříbro nebo zlato?

 

Počkat, co? Proč byste měli chtít stříbro nebo zlato v šamponu pro svého mazlíčka? Roky výzkumu nanotechnologií stříbra a zlata zjistily, že tyto kovy mohou mít neuvěřitelný přínos pro zdraví a pohodu vašeho domácího mazlíčka. Přečtěte si více informací o těchto zázračných kovech a o tom, jak je můžete zavést do rutiny vašeho domácího mazlíčka pomocí NanoSanitas™!

 

Co je to nanotechnologie?

  Nanotechnologie je vědní obor, který zahrnuje vytváření nebo používání materiálů v nanoměřítku - česky řečeno věcí, které jsou opravdu maličké. Jeden nanometr je přibližně 100 miliontin milimetru. Pro představu, kousek novin má tloušťku asi 100 000 nanometrů. Nanočástice existují v přírodě a lidé s nimi pracují již po staletí, aniž by o tom věděli. Nanotechnologie se dnes používají v lékařství, stavebnictví, a dokonce i v kosmetice. 

 

Jedním z důvodů používání nanotechnologií je, že nanočástice mají větší poměr povrchu k objemu než běžné částice, a proto může mít stejný materiál při použití tak malé velikosti různé účinky.

 

Proč tedy používat stříbro a zlato v šamponu pro domácí zvířata?

  Stříbro se v historii používalo k léčbě a léčení - už staří Řekové a Římané věděli, že má antibiotické účinky! Stříbro se často používalo k léčbě infekcí a ošetřování ran. Zmenšení na nanorozměr tyto vlastnosti jen umocňuje, jak zjistili lidé, kteří stojí za produktem NanoSanitas™. Lokální aplikace nanočástic stříbra, například v šamponu, může pomoci zmírnit podráždění a předcházet mu, ničit patogeny a urychlit regeneraci tkání. Nanočástice stříbra v produktech řady NanoSanitas™ Silver také neutralizují zápach tím, že potlačují bakterie, které ho způsobují, a dokonce mohou pomoci proti klíšťatům a blechám!

 

Nanočástice zlata se nyní používají v převratných lékařských metodách, od rychlých diagnostických testů až po léčbu revmatoidní artritidy, HIV a dokonce i rakoviny. Tekuté zlaté sérum NanoSanitas™ využívá sílu nanočástic zlata k intenzivní výživě srsti vašeho domácího mazlíčka; rozčesává ji a viditelně obnovuje, aby byla mimořádně hebká.

 

Nová generace šamponu pro domácí mazlíčky

Pokud je NanoSanitas™ tak pečlivě navržen, znamená to, že je plný chemikálií? Společnost NanoSanitas™ spojila vědu a přírodu a zajistila, aby její řada osmi holistických produktů pro péči o srst obsahovala pouze složky, kterých se nemusíte obávat.

 

Neobsahují žádné parabeny ani konzervační látky a nanočástice stříbra a zlata jsou pečlivě kombinovány s takovými přírodními složkami, které byste našli ve své vlastní kosmetice a šamponu. Výrobky řady NanoSanitas™ Silver využívají řadu výtažků a olejů, jako je měsíček lékařský, heřmánek, aloe vera a kokosový olej, které mají hydratační a zklidňující vlastnosti. Tekuté zlaté sérum obsahuje arganový olej a hedvábné proteiny pro skutečně luxusní ošetření domácích mazlíčků!

 

Proč společnost NanoSanitas™ prodává samostatné šampony pro psy a feny?

  NanoSanitas™ nejsou jedinou značkou, která prodává oddělené produkty pro pejsky a fenky, ale obvykle je to jen způsob, jak prodávat různé vůně - přece byste nechtěli, aby váš pejsek voněl ... JAKO HOLKA.

 

NanoSanitas™ je jedinou široce rozšířenou spotřebitelskou značkou, která má důvod rozdělovat své výrobky podle pohlaví. Možná jste slyšeli, že šampon pro vaše domácí mazlíčky musí mít vyvážené pH, ale věděli jste, že mezi kůží psů a fen je obrovský rozdíl v pH? Koupání zvířete šamponem s nesprávným pH může narušit jeho kožní bariéru a způsobit, že bude náchylnější k patogenům. Šampon, který má vyvážené pH pro psy samčího pohlaví, může způsobit problémy vaší fence a naopak! Proto je šampon NanoSanitas™ vyvážený podle pohlaví - abyste zajistili, že poskytujete nejlepší péči pro potřeby vašeho zvířete.