Sleva 15% na celou značku DezynaDog. Sleva je uvedena přímo u zboží, nepotřebujete slevový kód.

AS Kondicionér ve spreji - Fabulous Grooming Spray

355 ml.

Tento báječný pěstící a pečující kondicionér ve spreji je vyroben pouze z přírodních látek, obsahuje slunečnicový, kokosový olej a olej z obilných klíčků. Díky těmto složkám pomáhá udržovat správnou hladinu tuků na povrchu pokožky a srsti a v případě jejího snížení tukovou vrstvičku doplňuje. Tím zvyšuje jemnost, hladkost a hydrataci pokožky a srsti. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: ALL SYSTEMS
559 Kč
Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.355 kg
Položka byla vyprodána…

Kondicionér ve spreji - Fabulous Grooming Spray

Tento báječný pěstící a pečující kondicionér ve spreji je vyroben pouze z přírodních látek, obsahuje slunečnicový, kokosový olej a olej z obilných klíčků. Díky těmto složkám pomáhá udržovat správnou hladinu tuků na povrchu pokožky a srsti a v případě jejího snížení tukovou vrstvičku doplňuje. Tím zvyšuje jemnost, hladkost a hydrataci pokožky a srsti. Má dlouhodobý účinek – po dobu 3 – 7 dnů je srst potažena ochrannou vrstvou lipidů a kondicionérů. Stejné ingredience rovněž působí proti zacuchávání, statické elektřině, třepení srsti dokonce i když se srst po aplikaci spreje namočí. Takto ošetřená srst odpuzuje špínu a prach, který na ní nemůže ulpívat. Jedny z nejmodernějších kondicionérů obsažené ve spreji mají kladný náboj a tím odpuzují prach, který má náboj záporný. Při dlouhodobém používání se kondice srsti (její struktura, objem, snadné česání, lesk) neustále a trvale zlepšuje.

Návod na použití:

Kondicionér může být naředěn vodou (nejlépe destilovanou) nebo může být používán neředěný. Pro srst, která právě prochází línáním, je zacuchaná, není v dobré kondici nebo když potřebujete odstranit ze srsti lak, použijte kondicionér neředěný. Nasprejujte a před česáním nechte zaschnout, aby mohl kondicionér splnit svou úlohu (obalit srst). Srst půjde rozčesat velmi lehce, použití tohoto kondicionéru velmi šetří váš čas. Na srst, která je v dobrém stavu použijte přípravek ředěný (např. nařeďte 40 ml přípravku ve 100ml vody). Může se používat na mokrou i suchu srst. Zvýšenou pozornost věnujte problémovým místům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: