Sleva 15% na celou značku DezynaDog. Sleva je uvedena přímo u zboží, nepotřebujete slevový kód. Platí od 2.4. 2024

CHRIS Objemový sprej - Thick N Thicker Bodifer Texturizer Aerosol

Tento aerosolový sprej díky opravdu jemně rozprášené mlze nezatěžuje srst a zkracuje čas úpravy psa na polovinu. Srst bude pod definitivní kontrolou. Okamžitě dodá objem, nadzdvihne srst, obnovuje strukturu srsti zevnitř a zvětšuje průměr každého chlupu. Dodává objem srsti od kořínků po konečky. 

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné
399 Kč
Kategorie: Kosmetika

Tento aerosolový sprej díky opravdu jemně rozprášené mlze nezatěžuje srst a zkracuje čas úpravy psa na polovinu. Srst bude pod definitivní kontrolou. Okamžitě dodá objem, nadzdvihne srst, obnovuje strukturu srsti zevnitř a zvětšuje průměr každého chlupu. Dodává objem srsti od kořínků po konečky. Tento průzračný objemový sprej dovolí přirozenému lesku srsti proniknout na povrch a oslnivě zazářit. Ideálně se s ním pracuje, rychle schne, ale přitom se se srstí dá pracovat, je tvárná a máte tedy možnost natáhnout nežádoucí zvlnění. Lehce se používá i odstraňuje, nezanechává škodlivá rezidua ani srst neoslabuje. Neobsahuje lak a lehce se vymývá. Srst je pružná a nelepí, působí přirozeným dojmem jak na pohled, tak na dotek. Dodává správnou strukturu a objem hrubosrstým psům Jemnou srst na nohách činí plnou. Dodává objem srsti s nedostatečnou podsadou. Zpevňuje a fixuje srst na hlavě (topknot), nohách, ocase... Narovnává nežádoucí zvlnění srsti.

Nasprejujte srst ze vzdálenosti cca 30cm. Používejte na vlhkou nebo suchou srst.
Tipy: Použijte při fenování, srst bude pod kontrolou, v takovém tvaru, jaký si představujete. Pro extra objem a nadzdvihnutí srsti nastříkejte ke kořínkům. Zvedněte srst a vyfenujte odspodu. Pro změnu vzhledu znovu lehce nastříkejte a při fenování opravte. Pro odstranění vln – nasprejujte, fenujte a kartáčujte ve směru, ve kterém si přejete, aby srst ležela.
Upozornění: Hořlavina. Chraňte před otevřeným ohněm a nekuřte během aplikace a dokud sprej zcela nezaschne. Nestříkejte do očí. Obsah je pod tlakem, nepropichujte a nepalte.Nevystavujte vysokým teplotám. Udržujte z dosahu dětí. Používejte jen podle návodu. Nevdechujte, používejte jen na dobře větraných místech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: