AS Narovnávaš srsti - Get It Straight Coat Polish & Hair Dressing

118 ml.

Vynikající pomocník pro uhlazení srsti, který zmírňuje vlny, víry v srsti a kučeravou srst. Pomáhá vylepšit zničenou srst, zamezuje pronikání vlhkosti, odstraňuje statickou elektřinu, dostává srst pod kontrolu, speciálně její zvlnění.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: ALL SYSTEMS
599 Kč
Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.118 kg
Položka byla vyprodána…

Narovnávaš srsti - Get It Straight Coat Polish & Hair Dressing

Neobsahuje alkohol, konzervační prostředky, umělá barviva. Vynikající pomocník pro uhlazení srsti, který zmírňuje vlny, víry v srsti a kučeravou srst. Pomáhá vylepšit zničenou srst, zamezuje pronikání vlhkosti, odstraňuje statickou elektřinu, dostává srst pod kontrolu, speciálně její zvlnění. Zlepšuje strukturu, dodává přirozený lesk pomocí výtažků z citrusů a usnadňuje úpravu srsti. Obsahuje hedvábné aminokyseliny, sluneční filtr, panthenol, speciální kondicionéry. Může být používán na čistou (čerstvě vykoupanou před výstavou) mokrou nebo suchou srst.

Návod na použití:

Vykoupejte psa Vaším oblíbeným #1 ALL SYSTEMS šampónem a poté použijte Váš oblíbený #1 ALL SYSTEMS kondicionér. Pro maximální účinek "Narovnávače srsti" aplikujte před použitím kondicionéru "Osvěžovač a stabilizér kůže a srsti". Narovnávač srsti může být používán na suchou nebo mokrou srst. Vetřete malé množství přípravku do srsti a vysušte nebo upravte jako obvykle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: